O Tej Stacji

Dane dostarczane sa przez stacje pogodowa Davis Vantage Pro 2 Plus. Dane sa zbierane co 3-60 sekund a strona jest uaktualniana co 30 sekund. Ta witryna i jej dane są gromadzone za pomoca Weather-Display Software. Stacja sklada sie z anemometru, miernika deszczu, termo-higrometru, czujnika promieniowania slonecznego, czujnika uv, czujnika zwilzenia liscia oraz 4 czujnikow temperatury i wilgotnosci gleby. Czujniki umieszczone sa na 5,10,30 i 50 cm pod powierzchnia trawiasta.

Klimat Drawska Pomorskiego

W budowie

O Tej Stronie

Ta witryna jest szablonem projektu wykonanego przezCarterLake.org z przekładem na PHP przez Saratoga-Weather.org.
Specjalne podziękowania dla Kevin Reed z TNET Weather za jego pracę przy orginale Carterlake templates, i jego design dla głównych elementów PHP w zarz±dzaniu stron±.
Specjalne podziękowania dla Mike Challis z Long Beach WA za jego generator róży wiatrów, Przeł±cznik tematów i pomoc przy stylach CSS przy tworzeniu tych przykładowych stron.
Specjalne podziękowania kierujemy do Ken True z Saratoga-Weather.org za wykonany w AJAX ekran aktualnych warunków, pulpit i integrację z TNET Weather common PHP site design dla tej strony.

Podziękowania dla [name] z [your website name] za [language name] tłumaczenie plików kontrolnych.

WzĂłr ten bazuje na orginale z Utworzonym przez Haran.

This template is XHTML 1.0 compliant. Validate the XHTML and CSS of this page.